Google+Поділитись

Продюсерський центр «Вектор Альянс Рівне», керівником якого є Юрій Яцика - продюсер проекту "Хорові імпрези": цикл хорових концертів та культурно-масових заходів, організованих в м.Рівне та на території України так і представлення української хорової музики за межами України. Хорові імпрези у Рівному: до 250 річчя від Дня народження видатного українського композитора духовної хорової музики Артемія Лук'яновича Веделя, - українського представника епохи барокко.

Юрій Яцика - драматичний тенор, соліст архієрейського хору "Знамення", вокаліст, продюсер. Виконавець романсів та оперних арій, таких як Nessun Dorma, Vesti la giubba, Пісня Петра (сонце низенько), Молитва Андрія (Владико Неба і Землі), the Phantom of the opera, je crois entendre encore та ін.

Співпраця з композиторами: Наталя Іваник (Рівне, Україна), Леся Дичко (Київ, Україна), Андрій Пастушенко (Рівне, Україна), Amadeo Minghi (Rome, Italia), Leslie Crabtree (Florida, USA), Alexandra Pyasta (Toronto, Canada)..

- У нас великі плани відносно розвитку і поширення культурного настрою міста Рівне та України: ми постійно  працюємо з тими, хто хоче проявити своє мистецтво, відкриваючи нові імена, та поширюючи українську культуру та українську пісню як серед сучасного українського споживача, так і поширюючи українське мистецтво, відкриваючи його за межами України. 

Музична студія "Tendai records"

Продюсерський центр "Вектор Альянс Рівне" - це визначена, а деколи мобільна або виїздна група "швидкого реагування" на музичні (мистецькі) події. Важливим аспектом продуктивності цієї групи є музична студія "Tendai Records" із майстром своєї справи - звукорежисером Юрієм Садовим.

Юрій Садовий - продюсер, звукорежисер, композитор, аранжувальник, музикант. Проекти та музичні команди: Sizi, Карма. Широкий спектр музичних оформлень. Аранжування та музика Юрія Садового відома не лише у Рівному, але і в усьому світі - мелодії, написані Юрієм використовуються у фільмах, музичних програмах. До його послуг звертаються видатні співаки та музичні команди Рівного, України та ближнього зарубіжжя.

- Всю майстерність постановки музичного номеру на сцені, навіть, з високопрофесійними і талановитими акторами та режисерами можна загубити через неякісний звук. Ми працюємо на професійній апаратурі, за "кермом" якої знаходиться майстер зі звуку Юрій Садовий, впевненість в успішному проведенні такого заходу посилюється..

 

До складу "Вектор Альянс Рівне" входить група акторів та музикантів, вокалістів, яких можна залучати до запису проектів. Голоси, персонажі та музичний супровід можна вибрати з нашої бази акторів, співаків та музикантів.

Разом з тим, ми пропонуємо скористатися нашими послугами створення музичного кліпу, на базі "Вектор Альянс Рівне" сформована знімальна група з оператором та майстром з відео-монтажу, майстром зі світла, майстром з підбору костюмів, фотографом, візажистом та гримером.

Продюсерський центр "Вектор Альянс Рівне" візьметься за повноцінну організацію та проведення події: від вибору місця проведення і запрошення потрібних людей на захід, до повної ґрунтовної підготовки (написання сценарію, підбору виконавців і т.ін.).

Створимо рекламу, відеоролик, музичне оформлення, живий звук, гра акторів, музичний кліп, короткометражний фільм, допоможемо провести творчий вечір, бенефіс. Ми можемо багато чого, навіть, віднайти спонсорів для реалізації цікавих проектів.