Традиційний XI турнір з BELLY DANCE "ЗАХАРІТ-2017"

Загальні положення про проведення турніру та умови участі у "Захаріт 2017" (скачати)

Українська Рада танцю
ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ» разом із
Рівненським міським Палацом дітей та молоді
ЗАПРОШУЮТЬ НА
XI традиційні змагання
ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ УРТ/УФСТ з Oriental «ЗАХАРІТ 2017»
по лігах: початківці, 1 Ліга,Openclass,Профессіонали та Open stage за участю оркестру арабської музики «ОРНІНА»
 Традиційні рейтингові змагання УРТ/УФСТ в Дебюті
(Raksімпровізація та Raksкомпозиція )

19 листопада 2017 року
Метою Першості України УРТ/ УФСТ є:

 • виявлення переможців в кожній лізі;
 •  формування збірної команди України;
 • формування рейтингу танцюристав кожній лізі та відкритому класі;

Метою рейтингових змагань є:

 • вдосконалення  майстерності  танцюристів, переведення  їх  в  наступну  лігу.
 • налагодження та розвиток контактів між творчими колективами та обмін досвідом;
 • підтримка іміджу міста та популяризація мистецтва східного танцю.

Місце проведення: м. Рівне, Міський Палац дітей та молоді, вул. Кн. Володимира, 10.  

Web-підтримка:
Офіційний сайт УРТ/УФСТ: www.ua-dance.com.ua
Наша сторінка у фейсбуці:   https://www.facebook.com/groups/zaharit2017/

 http://raks.com.ua/forum/ та www.vektoralians.rv.ua

  Головна суддівська колегія змагань: судді відповідних категорій УРТ/УФСТ та інші запрошені судді ліцензованих організацій
Головний суддя –ліцензований суддя міжнародної категорії IDO Вікторія Коваленко (Черкаси).
Технічний суддя – ліцензований суддя міжнародної категорії IDOОлена  Радченко (Львів)

 

Першість України УРТ/УФСТ в Початківцях, 1 Лізі,Open class, Профессіонали з
Oriental Сlassik (Raks) в імпровізації  під музику організатора та композиції,TablaOriental(імпровізація під «живу» таблу),TablaDance –своя композиція,Oriental імпровізація (троебір’я- такасім, табла,межансе). Естрадна пісня (починаючи з юніорів),OrientalFolkєгипетський та не єгипетський (в початківцях і у відкритому класі) OrientalShow, Fusion, Трайбл, Фламенко (в початківцях і у відкритому класі) Вільна програма (все,що не входить до заявлених номінацій, в початківцях і у відкритому класі).
А також  (під музику організатора ): імпровізація  Халіджі, імпровізація Саіді, імпровізація Баладі, імпровізація Стріт шаабіі (в початківцях і у відкритому класі).
УВАГА !!!!! В номінаціяхOpenstageза участю оркестру «ОРНІНА» , визначається Королева, Місс та Міні місс !!!

Рейтингові змагання за напрямками:OrientalClassic - Дебют(композиція та імпровізація під музику організатора)

В номінаціях: соло, дует,тандем мама+донька та +PRO, мала група (3-7 чол.), формейшн (8-24 чол), змішана мала група (3–7 чол.всіх вікових категорій разом), змішаний формейшн (8-24 чол. всіх вікових категорій разом).
 За лігами :
Дебют – перший вихід на сцену!
Початківці – 1-2 рік навчання,
1 ліга – 3-4 рік навчання
 Відкритий клас – 2-6 рік навчання
Професіонали- єдина вікова категорія.

УВАГА! Змагання проводяться за таблицею Ліг: www.ua-dance.com.ua   розділ «Правила» Orientaldance2014 !!!
 Вікові  категорії: діти до 5 р.(2017-2012 р.н.), діти до 7 р.(2010 р.н. і молодші), діти до 9 р.(2008р.н. і молодші), діти до 11 р.(2006-2007 р.н.), юніори 12-15 р.(2002-2005 р.н.),молодь 16-19 р.(2001-1998 р.н.),  дорослі 1(20-30 років, 1997-1987 р.н.),дорослі 2 ( 31 – 49 р.1986-1968 р.н.), сеньйори (1967 р.н. і старші). Вікова категорія визначається за роком народження танцюриста!
Правила проведення змагань – беруть  участь ВСІ БАЖАЮЧІ. Обов*язкова умовапопередня он-лайн  реєстрація http://reg-sw.com/udb/ .Для ознайомлення логін і пароль: guest
ЯК РЕЄСТРУВАТИСЯ:Обов’язкова умова - попередня  он-лайн  реєстрація до 12 листопада 24.00. Для нових клубів до 10 листопада.
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ в системі он-лайн: надіслати запит для отримання логіну і паролю на е-мейл  info@ua-dance.com.ua  , в якому вказати дані колективу (Назва, місто, керівник, тренер, е-мейл та моб. телефон),  після чого логін та пароль надсилаються на вказаний номер мобільного або імейл.
Консультації  по он-лайн реєстрації:  тільки з 13 до 17 год.  за тел.+38 093 – 854 00 57 – адміністратор  он-лайн реєстрації  Скапко Мар’ян або через його е-мейл MarianSkapko@gmail.comУ випадку, якщо дореєстрація відбувається під час турніру, стартовий внесок збільшується на 50 грн.
Для  танцюристів УФСТ , членів IDO та членів інших ліцензованих організацій за наявності книжки танцюриста, дійсної на поточний рік:Професіонали – 250 грн за номінацію. Дебют-140 грн. за номінацію; початківці -150 грн. з особи за номінацію; 1 Ліга, Openclass – 170грн. за номінацію.Openstage під оркестр «Орніна» 300 грн за вихід. У відкритому класі пакет із трьох сольних танців- 460грн., по 110 грн/ос в дуеті,  по 100 грн/ос в будь-яких колективних формах).
Вхідний квиток для  глядачів та супроводжуючих осіб – 100 грн. на весь день (діти до 6 років та учасники АТО – безкоштовно),учням ЗОШ, студентам та пенсіонерам - 50 грн. за наявності посвідчення або учнівського !!!

Тривалість композицій для всіх вікових категорій дивіться в Додатку до Положення та в Правилах проведення змагань Oriental УРТ/УФСТ на  http://www.ua-dance.com.ua/rules/
Додаткова інформація :

 • Отримати стартові номери, контрольні браслети та іншу конкурсну документацію зможе тільки керівник колективу  18 листопада з 18.00 до 20.00 в приміщенні Палацу дітей та молоді (каб.106 -.Кафетерій) або за 2 год. до свого відділення,за умови попередньої он-лайн реєстрації та проплати.
 • Керівник отримає на емайл 13 листопада список своїх зареєстрованих учасників з проставленими стартовими внесками, який він повинен підтвердити і відіслати назад 14 листопада 24 год зі всіма своїми внесеними змінами.  
 • Реєструє Радченко Анна +38063 2825649 e-mail: anna2rad@gmail.com На офісний емайл info@ua-dance.com.uaнадсилаєте заявку на виписку нових стартових книжок і продовження.
 • Члени УРТ/УФСТ реєструються згідно стартової книжки танцюриста. Не члени УРТ/УФСТ зобов*язані надати  ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження або паспорта.
 • Погодинна ПРОГРАМА  турнірубуде складена  після закінчення реєстрації, не раніше 15 листопада.
 • Всі витрати з організації та проведенняПершості УРТ/УФСТ – за рахуноксплати реєстраційних внесків за участьу турнірій добровільних пожертв організацій таприватних осіб.
 • Відряджувальнівитрати – за рахуноквідряджувальних організацій.
 • Для керівників, тренерів, які мають посвідчення  УРТ/УФСТ на 2017рік вхід на змагання УРТ/УФСТ безкоштовний. А також для керівників – учасників колективів.
 • Для нових танцюристів УФСТ:необхідно замовити стартові книжки не пізніше, ніж за 2 тижні до змагань. В заявці вказати: назву клубу, місто, ПІБ керівника, його контактні тел. та  е-мейл, прізвище та ім’я, дата народження танцюриста та проплату річного внеску танцюриста УФСТ в розмірі 200 грн.
 • Фонограми:Фонограми приймаються в цифровому вигляді на usb-flash носії (флешка). З собою обов’язковомати дублікат запису.Відповідальність за якість звучання, дотримання авторських прав на композиції несутькерівники колективів та самі танцівниці.

Вартість відеозйомка для професійних та напівпрофесійниних відеокамер складає - 100 грн за один день з однієї відеокамери. Відеозйомка з фотоапарата  – без оплати.
УВАГА – ОБМЕЖЕННЯ !!!

 • Організаторизмаганьзалишають за собою право припинити прийом заявок раніше вказанного в положенні часу, про що буде поінформовано на сайтіwww.ua-dance.com.uaта в соцмережах http://www.facebook.com/ua.umdf
  • У всіх номінаціях та категоріях учасники не можутьвикористовуватирідинуабоінші субстанії, а також інвентар та реквізит, які можуть забруднитиабо пошкодити покриття площадки. У разі порушення даної умови учасники будуть негайно знятіз участі в турнірі без повернення внесків за участь!
 • Колектив може бутивідстороненийвід участіузмаганнях на будь-якому этапі за некоректну поведінкуіїабо висловлювання учасників конкурсуабоїх керівників, які ображаютьінших учасників конкурсу), дії, які заважають проведенню конкурсу, а такожбудь-які формиспілкування з суддями протягом всього конкурсного дня.
 • Організатори мають право об’єднувати номінаціїта категорії.
 • Організатори мають право міняти порядок проведення заходуіувідбіркових турах.Тривалість виступів може бутизменшенозгідно з існуючими правилами.

НАГОРОДЖЕННЯ:

 • Нагородження переможців – після кожного відділення конкурсної програми.
 • Всі учасники,які не увійшлиу фінал є «Лауреатами турніру» та нагороджуються дипломами «За участь»,які можнабуде отримати після нагородження Вашої категорії, звернувшись в оргкомітет .
 • Керівники колективів нагороджуютьсяПодякою.
 • Всі фіналісти з 1-го по 6-те місце отримують Дипломи; соло, дуети з 1-го по 3-е місце нагороджуються медалями; малі групи, формейшини, продакшни  - кубком за 1- 3  місце.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі у турнірі.
З повагою організатор:
Президент Рівненського осередку УФСТ  Пінська Оксана Вікторівна    

тел. 066 514 91 94; 063 763 09 22
e-mail: p.oksana.orhidea@gmail.com

Сторінка на ракс.ком.юа

 

Захаріт 2017 і список пропонованих композицій у супроводі єдиного в Україні оркестру арабської музики "Орніна"