Традиційний XI турнір з BELLY DANCE "ЗАХАРІТ-2017"

Уже традиційно, в осінню передзимову пору, планети сходяться так, що до міста Рівне злітаються зірки: зірки світового рівня Сходу та Заходу, маленькі зірочки танцівниці, майстри та майстрині з мистецтва східних танців.

18 та 19 листопада 2017 року, Українська Федерація Сучасного Танцю, Зразковий художній колектив ансамбль східного танцю "Орхідея" та Продюсерський центр "Вектор-Альянс Рівне" зустрічають на традиційному XI турнірі з belly dance Захаріт-2017. Першість України УРТ/УФСТ.

У програмі заходу: конкурсна програма для учасників турніру, серія майстер-класів від майстрів зірок світового рівня: Вікторія Коваль, Вероніка Шулькевич, Тетяна Дрозд, Анжела Арутюнян, Алі Аліферов, Надія Бойко. Можливість відчути на собі всі барви музики східних танців у супроводі єдиного в Україні оркестру арабської музики "Орніна", яскраві дійства та незабутні враження, подаровані гостями, організаторами заходу та учасниками турніру-конкурсу, відкритий клас OPEN STAGE та можливість позмагатися на обрання королеви конкурсу, міс та міні-міс не залежно від професійного рівня танцівниць та незабутній гала-шоу-концерт..

Чекаємо вас за адресою: м.Рівне, вул. Князя Володимира 10 (глядацька зала ПДМ).

Квитки на пропонований чарівний вечір можна придбати безпосередньо у представників компанії "Вектор Альянс Рівне"

Для участі у турнірі з belly dance обов'язкова реєстрація на офіційних сторінках УФСТ/УРТ

Запис на майстер-класи та з організаційних питань:

+38(066)5149194, +38(063)7630922 - Оксана Пінська

+38(098)0508649 Юрій Яцика

Про захаріт 2017