Підтримати

«Мистецький Вектор»

“Всеукраїнське об’єднання Мистецький Вектор” діє у напрямку поширення, підтримки та розвитку мистецтва в цілому та задля збереження національного культурного надбання, підтримки мистецьких ініціатив та організації культурних заходів, спрямованих на збереження миру.

Наше розуміння культури об’єднує у собі науку та технології, освіту, мистецтво, пропаганду моральних людських якостей, уклад життя та світогляд.

Ми вважаємо освіту, мистецтво та культуру визначною частиною громадянського суспільства, основою формування світогляду, що мають основний вплив на життя світогляд людей.

Наша організація проводить ряд некомерційних заходів у плані збереження та розвитку культури, освіти та мистецтва: конкурси мистецтв, концерти, фестивалі. Ми радо підтримуємо ініціативи та прагнення реалізуватися людей у мистецтві – надаємо посильну допомогу та сприяємо реалізації задумів у розвитку мистецтва, освіти та культури: організація творчих зустрічей, видання альманахів та концерти пам’яті, конкурси імені відомих українців, чия діяльність пов’язана з розбудовою освітнього, культурного та митецького напрямку громадянського суспільства.

Основне кредо нашого товариства: чесність та наполегливість, ставати на захист інтересів збереження та розвитку культури, мистецтва та освіти, бажання служити суспільству, відшукуючи та підтримувати та підтримувати всебічні напрямки розвитку мистецьких настроїв громадян.

Ми працюємо для Вас в Україні та за її межами.

Детальніше про нас можна дізнатися з різних джерел, зокрема з наших публікацій.

Для того, щоб ми розвивалися і залишалися незалежними, нам потрібна ваша підтримка. В тому числі і фінансова. Безмежно вдячні за допомогу.

Декілька простих, але важливих кроків допоможуть розширити наші потужності та реалізувати іще більше заходів, залучити та зацікавити ще більше людей:

1) Зробити підписку на щомісячний внесок для підтримки нашої діяльності

АБО робити разовий внесок для підтримки нашої діяльності:

ЄДРПОУ 43909453

IBAN UA533052990000026000000119336

2) Переказ на рахунок у ПРИВАТБАНК:

5169360009258520

Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для виконання статутних завдань».

Прийняти участь у волонтерській діяльності або надати негрошову допомогу: послуги, робота, консультації, тощо.

Будемо також вдячними за добре слово, пораду, коментар та поширення інформації, підписавшись на наші сторінки у соцспільноті:  групи у Фейсбуці.