Вектор Альянс

Шановні пані та панове. Вас вітає – “Вектор Альянс”.

“Вектор Альянс” або “Вектор Альянс Рівне” – це об’єднання дієвих людей, котрі працюють у НАПРЯМКУ поширення і пропаганди української культури та мистецтва у різноманітних його проявах, української педагогіки, української науки, освіти та технологій, оздоровлення та спорту, розвитку туризму в Україні, екології, підтримки молодіжних ініціатив, поширення ідей миру на терені України та всього світу.

Це команда професійних музикантів, артистів, музичних тренерів, група професійного складу виконавців будь-яких завдань, що пов’язані з мистецьким життям України, починаючи від актора, сцени до створення повноцінного продукту – звукозапис та кіновиробництво. Кожен учасник нашої команди має відповідну професійну освіту, а головне досвід і є професіоналом своєї справи.

Наша діяльність спрямована на популяризацію, розвиток та поширення українського мистецтва, зокрема класичної виконавської школи; вихованням наступної української генерації, шляхом росту людини універсальної, яка може швидко відреагувати на зміни середовища, у якому перебуває і бути конкурентоспроможною зайнятою особою у своєму майбутньому; розвиток наукового середовища в Україні. Завжди займаємося пошуками молодих (і не тільки молодих) талантів, для того щоб підтримати їх у професійному розвитку, а так само запропонувати співпрацю, шляхом участі в наших проектах.

Започатковано у 2016 році, як авторський мистецький проект продюсерського центру “Вектор Альянс”, директором якого став рівненський артист Юрій Яцика. Першим напрямком роботи став напрямок поширення класичного оперного співу в Україні, і у Рівному зокрема. Переклад відомих арій з опер, їх постановка та виконання для загалу за межами сцени оперних театрів.

Відеопостановка “Nessun Dorma” (українською мовою) арії з опери “Турандот” (Giacomo Puccini).

Головна ідея – культурно-мистецька просвітницька діяльність, спонукати інтерес до оперного мистецтва серед українців, та залучення української молодіжної публіки до професійної діяльності в якості виконавців класичного вокального мистецтва.

Хорове мистецтво. Цей напрям увінчаний тісною співпрацею з Наталією Іваник – хоровим диригентом, композитором, педагогом, старшим викладачем кафедри хорового диригування Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, регентом архієрейського хору “Знамення” Свято-Воскресенського собору, кавалера Ордена Святої великомучениці Варвари (2008) та кавалера Ордена Святого Кирила та Мефодія (2017) , член асоціації “хорове товариство ім. М. Леонтовича” та асоціації композиторів. Завдяки підтримці громадських ініціатив “Рівне – місто унікальних подій”, Рівненським міським відділом культури і туризму та Рівненською Єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, випала унікальна нагода долучитися до співорганізації масштабного мистецького проекту Наталії Іваник – циклу концертів “Хорові імпрези”.  Чотири концерти хорової музики, серед яких – прем’єра у Рівному: “Помолихся лицю Твоєму” – хоровий концерт Артемія Веделя та Лесі Дичко за участю лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів архієрейського хору “Знамення” (регенти Наталія та Володимир Іваник). Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії (диригент Сергій Черняк), а також, народної артистки України, композитора, професора, член-кореспондент Національної академії мистецтв України Лесею Дичко, проведені з нагоди 250-річчя від Дня народження видатного українського композитора Артемія Веделя.

Дитячий відпочинок. Спільно Дитячим табором “Козацька Фортеця” (ГО ДО “Козацька Лицарська Школа” м.Київ), у Рівному віднедавна починає діяти осередок КЛШ, що організовує відпочинок для дітей у дитячому таборі “Козацька Фортеця”, тим самим виховуючи молоде покоління українців у дусі козацьких чеснот та звитяги.

Школа Східного танцю “Орхідея”. Засновником та керівником школи є Оксана Пінська, президент Рівненського обласного осередку Української федерації сучасного танцю, керівник Зразкового ансамблю східного танцю “Орхідея”. Інформаційно-медійна та технічна підтримка клубу в рамках проведення масштабного Міжнародного фестивалю Східного Танцю “ЗАХАРІТ”.

20 травня 2018 р. Мистецький проект: “МИР БЕЗ ВІЙНИ” – авторський концерт-звіт Юрія Яцики, спільно з ГО “Об’єднання Добровольців” приурочений до Дня Героя України, за участю: народної артистки України Наталії-Марії Фарини, заслуженого артиста України Тараса Силенка, заслуженого працівника культури Галини Швидків, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Наталії Ногіної та Ігоря Гальчука, Єлизавети Гай, Лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів архієрейського хору “Знамення” (регенти: Володимир та Наталія Іваник) та Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії (диригент Юрій Скрипник).

 

Наукова діяльність. Вектор Альянс працює у напрямку вирішення екологічних завдань. Зокрема, керівник проекту Юрій Яцика був залучений проекту “Вивчення поведінки нафти за низьких температур”, запропонувавши заходи та план дій вразі виникнення катастрофи розливу нафти на арктичному шельфі.

Закритий проект з дослідження та реорганізації виробництва заводу з виготовлення гальванічних покриттів.

Це куди не повний список реалізованих проектів. Це основа та майбутнє підґрунтя для реалізації нових наступних завдань.

Сьогодні “Вектор Альянс” (Вектор Альянс Рівне) охоплює в собі декілька напрямків:

  • Музична студія звукозапису;
  • Студія медійної реклами мистецьких проектів та культурних заходів: “Мистецький Вектор”;
  • Центр науки та освіти;
  • Продюсерський центр – організація та проведення концертів та фестивалів;
  • Дитячий відпочинок та виховання.

Команда “Вектор Альянс” працює за для реалізації та поширення ідей миру та популяризації в Україні так і за її межами.

Ми завжди відкриті Вашим діловим пропозицій, варіантів співпраці. Зв’язатися з нами Ви зможете пройшовши у вкладку Контакти.