У Рівному відбулося нагородження переможців конкурсу КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

У Рівному відбувся Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва «КВІТУЧА ФАНТАЗІЯ» (присвячений Катерині Білокур).

Катерина Білокур – українська художниця, майстриня народного декоративного живопису. Входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

Організатором конкурсу виступило Всеукраїнське об’єднання «Мистецький Вектор» за участю  Управління культури та туризму Рівненської облдержадміністрації.

Цього року свої проєкти представили змагуни з усіх куточків України з понад 10 областей, при цьому число учасників вказує на поступове зростання популярності та дещо розширює свою географію – вперше були представлені конкурсні роботи українців, що проживають у сусідніх з Україною державах – Словаччина та Польща.

Серед журі конкурсу – Заслужені діячі мистецтв України, професори, мистецтвознавці та фахівці культури та освіти. Голова журі конкурсу – Остап Вікторович Ковальчук – український художник та мистецтвознавець, Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, проректор з наукової роботи у Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури – НАОМА.

За результатами конкурсу проведена тематична виставка з кращими роботами. Підведення підсумків та відзначення переможців та учасників конкурсу відбулося у приміщені Рівненської обласної бібліотеки для молоді 6 грудня в переддень народження Катерини Білокур.

Від часу свого заснування конкурс уже відбувається вдруге. Зважаючи на отриману популярність серед учасників, передбачається, що він стане традиційним і проводитиметься щороку.

Leave a Reply